Német–magyar – Bolla: az első 10 perc kivételével semmi nem működött

Német–magyar – Bolla: az első 10 perc kivételével semmi nem működött Mészáros Richárd 2024. 09. 08., v - 08:41 Bolla Bendegúz, a magyar labdarúgó-válogatott szélsője szerint a németektől elszenvedett 5–0-s vereséggel záruló szombat esti Nemzetek Ligája-mérkőzésen az első 10 perc kivételével „semmi nem működött”, de ennek az okait még meg kell keresniük. A Rapid Wienben légióskodó játékos az M4 Sportnak azt nyilatkozta, azt tervezték, hogy nyomást gyakorolnak a németekre, de ezt 10 perc elteltével már nem tudták megvalósítani. „Elcsúszott az egész, mindig elkéstünk, túl nagy területeket hagytunk nekik, márpedig ha náluk van a labda, akkor tudjuk, hogy abból mi következik. A következő meccsre ki kell javítanunk ezeket a hibákat” – fogalmazott a futballista, és kiemelte: hiába volt az első félidőben nekik is néhány helyzetük, „összességében ez nem nézett ki jól”. A védelem jobb szélén kezdőként lehetőséget kapott Balogh Botond hangsúlyozta, az ellenfél nagyon komoly játékerőt képvisel,...