Hárman tűntek el szombaton a Dunában
Három ember tűnt el a Dunában szombaton, egyikük holttestét megtalálták, kettőt még keresnek - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a Facebook-oldalán. Egy Iváncsa térségében elmerült fiatal férfit a vízirendészek megtaláltak, azonban az életét már nem lehetett megmenteni. Még keresik azt a férfit, aki a XI. kerületi Kopaszi-gátnál tűnt el a Dunában, valamint azt a 26 éves férfit, aki Bajánál ment a vízbe, majd elmerült.Volt, aki úszni indult, volt, aki csak besétált a vízbe, és olyan is, aki egy labdáért ment be a Dunába."Egy közös bennük: egyikük sem gondolta, hogy nem jut vissza a partra" - írták."Harmincnyolc fok van. A következő napokban pedig még nagyobb hőség várható. A forróságban sokan a vízpartot választják, de kérjük, ismeretlen folyószakaszokon, nem kijelölt fürdőhelyeken és bányatavakban ne menjenek a vízbe! Ezeken a helyeken a víz kiszámíthatatlan, és...
