Öt aranyérmet nyertek a magyarok a budapesti kick-box vb zárónapján

Öt aranyérmet nyertek a magyarok a BOK Sportcsarnokban szombaton befejeződött utánpótlás kick-box világbajnokság zárónapján. A hazai rendezésű világversenyen összességében 25 világbajnoki címet szereztek a magyar fiatalok. Hazánk ezzel a második helyen végzett az éremtáblázaton. A Magyar Kick-box Szakszövetség elnöke elégedettségét fejezte ki mind a vb megrendezése, mind pedig a magyarok eredményei kapcsán. A hétfőtől szombatig tartó hatnapos versenyen rekordlétszámot jelentő 68 ország 2200 fiatalja indult a sportág hét szakágának (pointfighting, light-contact, kick-light, formagyakorlat, full-contact, low-kick és K1) versenyszámaiban, ahol több korosztályban (gyermek, kadet és junior) mérték össze tudásukat a 19 éven aluli fiatalok. Az utolsó versenynapra maradt egyéni küzdelmi döntőkben […] A Öt aranyérmet nyertek a magyarok a budapesti kick-box vb zárónapján nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.