Vas Blanka: most sírni tudnék

Vas Blanka nem titkolta csalódottságát azután, hogy a női országúti kerékpárosok vasárnapi mezőnyversenyében az éremről centikkel maradt csak le és végzett az előkelő negyedik helyen a párizsi olimpián. A 22 éves kerekes, aki egy hete tizedik lett hegyikerékpárban az ötkarikás játékokon, a 158 kilométeres viadal végén a 2012-es olimpiai bajnok, háromszoros világbajnok holland Marianne Vosszal és a vb-címvédő belga Lotte Kopeckyvel hajrázott az ezüstéremért, s végül centikkel riválisai mögött ért célba, amit érezhetően nehezen élt meg. Vas az MTI-nek könnyeivel küszködve idézte fel a versenyt, aminek végjátékára kanyarodva még a győzelemre is volt esélye. “Előre nem volt kitalálva semmi a […] A Vas Blanka: most sírni tudnék nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.