Foci-Eb: Olmo szerint ez közös győzelem, Kroos pályafutása véget ért

Foci-Eb: Olmo szerint ez közös győzelem, Kroos pályafutása véget ért Mészáros Richárd 2024. 07. 06., szo - 00:56 Az első gólt szerző és a meccs legjobbjának választott Dani Olmo szerint a csapatmunka volt a kulcs ahhoz, hogy a spanyol labdarúgó-válogatott hosszabbítás után 2–1-re legyőzte a házigazda német válogatottat az Európa-bajnokság pénteki első negyeddöntőjében. „Nagyon boldogok vagyunk. Micsoda nagyszerű csapat! Óriási boldogság. A győzelem mindannyiunké. A csapat a legfontosabb” – mondta lelkesen a középpályás. „A szív mindig fontosabb, mint a lábak. Most élvezzük a sikert és ünneplünk, de csak módjával, mert négy nap múlva következik az elődöntő.” A 119. percben győztes gólt fejelő Mikel Merino bevallotta, hogy nagyon kimerült, de a találatát egyedülálló pillanatként jellemezte. „Nagyon sok munka van mögötte, főleg a csapattársaim munkája, akik nagyszerűen teljesítettek. Az egyenlítés természetesen visszavetett bennünket, de a kitartásunk kifizetődött és azt hiszem, megérd...