Milák Kristóf Európa-bajnok, Jászó Ádám holnap döntőt úszik!

Szép pécsi sikereknek is örülhetünk a belgrádi Eb-n. A PSN Zrt.-Pécsi Sportiskola kiválósága, Jászó Ádám 100 háton simán továbblépett az előfutamból, de nem volt elégedett saját teljesítményével. – Ez az úszás úgy volt rossz, ahogy volt – fogalmazott. – Már a rajt is az volt, utána meg minden. Az az igazság, hogy így, a hatodik napra már fáradtnak érzem magam, az esti középdöntőre szeretném kipihenni magam, jó lenne még egy döntőt úszni Belgrádban. Nos, kellőképpen ki tudta magát pihenni! Az esti középdöntőben ugyanis bár nem rajtolt jól a második futamban, utána összeszedte magát, jól úszott, és végül a negyedik helyen csapott célba, így pedig összességében a hetedik idővel (54.25.) bejutott a fináléba. Csodálatos dolgokat produkál Belgrádban a győri színekben versenyző Jakabos Zsuzsanna. A pécsi kiválóság a 200 pillangó előfutamában hatalmasat úszott: mindössze egy tizedre volt az olimpiai A-szinttől! – Nem nagyon számolgattam, menni kellett, hiszen benne volt a pakliban, hogy ebb...