Öt forduló maradt a döntésre a vármegye II.-ben

A listavezető Jászapáti játék nélkül növelte pontjai számát a vármegye II. 28. fordulójában, mivel hétvégi ellenfele, a Kunmadaras lemondta a mérkőzést, így 3–0 arányban nyertek a hazaiak. Üldözői közül a tabellán jelenleg második Jászalsószentgyörgy fordulatos mérkőzésen tartotta otthon a három pontot a Tiszaszentimrével szemben, a Besenyszög viszont kikapott az Abádszalóktól, így a Tisza-taviak csupán egy ponttal vannak lemaradva a dobogós helyektől. A Túrkeve izgalmas mérkőzésen az utolsó percben biztosította be a győzelmét a Tiszajenő vendégeként, a Jászárokszállás pedig az első félidei góljaival döntötte el a Jászboldogháza elleni összecsapást. Ezen a hétvégén a Fegyvernek volt a szabadnapos.