Premier League – Magabiztos liverpooli győzelem, Szoboszlai a hajrában állt be

Premier League – Magabiztos liverpooli győzelem, Szoboszlai a hajrában állt be Mészáros Richárd 2024. 05. 05., v - 19:40 A harmadik helyen álló Liverpool magabiztos, 4–2-es sikert aratott a vendég Tottenham Hotspur felett az angol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén. Szoboszlai Dominik a 83. percben állt be a házigazdáknál – akik négygólos előnyük birtokában kaptak két gólt –, addigra már kialakult a végeredmény. A Vörösök 332. Premier League-meccsüket játszották a szezon végén távozó Jürgen Klopp irányítása alatt, s a 701. pontjukat szerezték. Ez volt a német mester utolsó előtti hazai mérkőzése a Liverpool kispadján. Londoni oldalon a dél-koreai Szon Hungmin a PL-ben 300. alkalommal lépett pályára a Spursben, ezzel harmadik a házi rangsorban Hugo Lloris (361) és Harry Kane (317) mögött.