Pályázatot nyújtottak be kézilabdapálya építésére Letenyén

2024. január végén pályázatot nyújtott be Letenye Város Önkormányzata a Magyar Kézilabda Szövetség által kiírt kültéri kézilabdapálya fejlesztési program IX. ütemének felhívására. A III. kategóriában kiírt pályázat lehetőséget ad zöldmezős beruházásban 22 m x 44 m-es elemes kialakítású pálya megvalósítására, melynek helyszíne nyertes pályázat esetén a helyi óvoda és általános iskola környezetében kerülne kialakításra, az 1669/1 hrsz-ú ingatlanon. (A fotó illusztráció. Volt egyszer egy sikeres kézilabda csapat Letenyén) A pályázat benyújtásában együttműködő civil szervezet a Letenyei Utánpótlás Kézilabda Egyesület volt. A pályázat megírásában, a szükséges mellékletek beszerzésében és benyújtásában Farkas Szilárd, Mikóné Farkas Ildikó, Teperics Tamás, Lőrincz Brigitta és Simonyai Imre működtek közre. A benyújtott pályázat jelenleg bírálat alatt van. A pályázó önkormányzat bízik a pálya megépítését alátámasztó indokoltság miatti pozitív bírálatban - közölte Facebook oldalán szerdán Let...