Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

PC Fórum

Nem hiszed el: Nem lesz lemez a GTA VI dobozos változatában sem

A Rockstar a hét közepén rossz hírrel szolgált azon játékosok számára, akik szeretik ténylegesen is birtokolni az általuk megvásárolt játékokat - pl. egy DVD formájában. A stúdió ugyanis közölte, hogy a GTA VI valódi boltban megvásárolható, dobozos változataiban sem lesz ilyen korong - vagy a játék bármilyen, ténylegesen megfogható változata -, hanem azok is csak egy digitális letöltőkódot fognak tartalmazni.

További hírek