Leállt az Apple webáruháza - de senki sem tudja, hogy miért [frissítve: árat emelt]

Azok az Apple rajongók akik csütörtök délutánra szerették volna időzíteni legújabb almás kütyüjük vagy kiegészítőjük megvételét csalódottan tapasztalták, hogy terveik dugába dőlnek. Az almás cég webáruháza ugyanis váratlanul bezárt - és jelenleg semmit sem lehet megvásárolni rajta keresztül.

Leállt az Apple webáruháza - de senki sem tudja, hogy miért [frissítve: árat emelt]

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PC Fórum

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!