A memóriapiacot sújtó hiány arra kényszeríti mind a gyártók, mind a felhasználókat, hogy egyre régebbi technológiákat képviselő hardvereket és alkatrészeket hozzanak vissza a használatba - mivel ezek jóval olcsóbban szerezhetők be, mint újabb társaik. Ennek részeként pl. az eredetileg DDR4-es memóriát hasznosító termékekben DDR3 RAM használatára állnak át sok helyen, de már arról is hallottunk példát, hogy a DDR3 helyett DDR2-t kezdenek alkalmazni egyes területeken.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PC Fórum