Ráijesztettek az azeriek a szlovákokra

Ráijesztettek az azeriek a szlovákokra Mészáros Richárd 2024. 10. 14., h - 20:25 A szlovák labdarúgó-válogatott csak a 75. percben tudta megszerezni a győztes gólt az Azerbajdzsánban rendezett Nemzetek Ligája-mérkőzésen. A 3:1-es szlovák győzelemmel végződött összecsapás egy azeri öngóllal indult a 15. percben, amit a hazaiak (szintén egy fejessel) még az első félidőben 1:1-re korrigáltak. A folytatásban mindkét oldalon volt egypár helyzet, de a meccset lényegileg egy hazai kiállítás döntötte el: Emreli az aktív Haraslín elleni faultok után megkapta második sárgáját. A „sértett” pedig büntetett, szép lövéssel váltotta gólra (szinte azonnal) az emberelőnyt. Az 1:3-as végredményt a hajrában állította be a csereként beállt zsolnai Ďuriš.