Mindig a dobogón a hetedik x-en túl

Mindig a dobogón a hetedik x-en túl Orosky Tamás 2024. 09. 26., cs - 16:26 Kassa Tavalyi első helyezése után idén ismét dobogós helyen végzett kategóriájában (70 ) a kenyheci Huszár Tibor a kassai U. S. Steel által szervezett 34. nyári sportjátékokon, a jelenlegi és volt vasgyári dolgozók számára rendezett seregszemlén. Huszár sikerét ezúttal is a futók 10 km-es számában érte el, megismételve 2022-es második helyét. Ezek után elmondhatja magáról, hogy amióta elérte, túllépte 70. évét, mindig a három legjobb között volt. A vasgyár főbejárata elől 36-an rajtoltak el az esős, kissé hűvös időben, de a kenyheci futót ez kevésbé zavarta. „Az elején lassan kezdtem, de tudtam tartani a lépést a többiekkel, nem zökkentett ki egyenletes ritmusomból a változékony időjárás sem. A táv feléig szinte együtt haladt a mezőny. Aztán már én is kezdtem fáradni, s közben az élbolytól is leszakadni. Ekkor eszembe jutott a verseny előtt tett fogadalmam: célba kell érnem. Úgy éreztem, hogy ez erőt is adot...