Serie A – Balogh Botondék a hajrában mentettek pontot

Serie A – Balogh Botondék a hajrában mentettek pontot Mészáros Richárd 2024. 09. 21., szo - 23:33 A Balogh Botonddal felálló Parma a ráadásban kétgólos hátrányból felállva 2–2-es döntetlent ért el a Lecce otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság szombat esti mérkőzésén. A magyar válogatott középhátvéd végigjátszotta a találkozót, melyen a hazaiak a 32. percben szereztek vezetést. A Parma a második játékrész elején emberelőnybe került, ám tíz perccel később szintén megfogytakozott, a Lecce pedig a második játékrész közepén újra betalált. A parmaiak a második félidőben szinte végig fölényben játszottak, de egészen a hosszabbításig képtelenek voltak betalálni a hazai kapuba, a 93. percben aztán megtört a jég, Pontus Almqvist szépített, majd a 95. percben Antoine Hainaut egyenlített.