Legyőzték a VSS-t a királyhelmeci öregfiúk

Legyőzték a VSS-t a királyhelmeci öregfiúk Lencsés Zoltán 2024. 09. 08., v - 17:44 Augusztus végén egy sikeres múlttal büszkélkedő labdarúgócsapat, a VSS Košice öregfiúk-együttese mérte össze erejét 2x35 percben a királyhelmeci öregfiúk válogatottjával. A délutáni rekkenő hőség ellenére közel 150-en látogattak ki a Városi Stadionba, hogy élőben láthassák többek között Daňko, Štafura, Jurko és a többi közismert korábbi labdarúgó még mindig minőségi játékát. A pályán történteket és a mérkőzést követő kötetlen beszélgetést Bányácski Kornél, a királyhelmeci öregfiúk csapatvezetője foglalta össze lapunknak. „Az első percek inkább csak az ismerkedés pillanatai voltak. Ezek után nálunk adódtak az első helyzetek, amelyekből kettőt, a 10. és a 20. perc között gólra is váltottunk Dako László és Hornyák Norbert révén. A kétgólos hátrány ellenére sem adták fel a vendégek, több helyzetet is kialakítottak ezekből egyet Roman Jurko jóvoltából végül gólra váltottak. Ezekben a percekben a szerencse ...