- Kell a szívgyógyszer, jönnek a büntetők

4. negyed: az olaszok szerezték meg a labdát a ráúszásnál, Echenique lőtt a hálóba (6-8). Hárai harcolt ki emberelőnyt, Fekete bombázott a kapuba (7-8). Labdát szereztek a magyarok, az egyenlítésért támadtak 6 perccel a vége előtt. Zalánki egyenlített (8-8). Echenique ejtését Vogel ütötte a kapu mellé, sarokdobással jöttek az olaszok. Zalánki bombáját védte Del Lungo 4:25-tel a mérkőzés vége előtt. Vogel szabálytalankodott Fondellivel, büntetőt kaptak az olaszok, a magyar kapus kivédte Fondelli lövését! Négy perccel a vége előtt semmi sem dőlt el. Zalánki lövése Del Lungóról pattant a kapu mellé, tovább támadhattak a magyarok. Hárai harcolt ki kiállítást, Manchercz találta el a kapufát, ismételhetett és betalált (9-8). A magyar játékosnak ez volt az ötödik gólja 2:50-nel a vége előtt. Macnhercz szerelt a magyar kapunál. Két perc volt hátra, ismét támadtak az olaszok, Molnárt állították ki, aki kipontozódott, időt kértek az olaszok. Presciutti egyenlített 1:21 volt még hátra (9-9). D...