Nem viccelnek a szentlőrinci fiúk, otthon is győztek!

Egy biztos: nem sokan fogadtak volna arra, hogy az NB II.-be nyáron visszajutó Szentlőrinc két győzelemmel kezdi a szezont. Márpedig így történt! Az immár Waltner Róbert által irányított piros-feketék az első fordulóban Ajkán nyertek, most vasárnap pedig a Soroksárt fogadták, ami rázós meccsnek ígérkezett, hiszen a vendégek masszív középcsapatnak számítanak a második vonalban. Ez azonban ezen a mérkőzésen csak egy ideig látszott – mondjuk az első félidő végéig. Az első negyvenöt perc után ugyanis döntetlen (1-1) volt az állás, aztán a másodikban egyértelműen a szentlőrinciek voltak a jobbak, akik két percen belül (65. és 67.) két gólt is lőttek, és végül 3-1-es győzelmet arattak. Érdekesség, hogy a lőrincieknél Tóth-Gábor Kristóf duplázott a második félidőben, így már három gólnál tart két forduló alatt – nem egy rossz mérleg. Hát még ha hozzátesszük, hogy ő az a csatár, akitől az előző szezonban meg akartak válni a PMFC-nél… A másik NB II.-es baranyai csapat, a HR-Rent Kozármisleny...