Párizs 2024 - Az argentinokat legyőzve javított a férfi kézilabda-válogatott

Párizs 2024 - Az argentinokat legyőzve javított a férfi kézilabda-válogatott Balaskó Réka 2024. 07. 30., k - 08:09 A magyar válogatott remek játékkal 35-25-re győzött hétfőn Argentína ellen a párizsi olimpia férfi kézilabdatornáján, a csoportkör második fordulójában. A magyarok szombaton 35-32-re kikaptak Egyiptomtól. A második fordulóban aratott sikerüket követően szerdán Norvégia, pénteken a világbajnok Dánia, vasárnap pedig a házigazda, címvédő és Európa-bajnok Franciaország válogatottja ellen lépnek pályára. A két hatos csoportból az első négy-négy jut a negyeddöntőbe. Eredmény: férfi kézilabda, csoportkör, 2. forduló, B csoport: Magyarország-Argentína 35-25 (17-12) ---------------------------------- Dél-párizsi 6-os Aréna, v.: Schulze, Tönnies (németek) lövések/gólok: 51/35, illetve 44/25 gólok hétméteresből: 2/2, illetve 1/3 kiállítások: 6, illetve 8 perc Magyarország: ------------ Palasics - Bóka 2, Szita 3, Bánhidi 3, Sipos 1, Ancsin 4, Lékai 4, cserék: Imre 7, Bartucz, Bodó...