Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Győzelem!!!

56-60. perc: IGEEEENN!! SIMON PETRA!!! Debreczeni Klivinyi egyenlített (23-23) az 56. percben, eddig négyszer lőtt kapura, mindegyik kísérletéből gól lett. A jobb szélről gólt szereztek a brazilok (23-24), Simon egyenlített a szaggatott vonalról (24-24). Három és fél perccel a vége előtt Böde-Bíró védte Araujo lövését, a magyar támadásnál Moreschi bravúrral védte Debreczeni-Klivinyi lövését. Két és fél perccel a vége előtt időt kértek a brazilok. Sikerült labdát szerezni, 1:40-nel a vége előtt Debreczeni-Klivinyi lőtt a kapu mellé. 38 másodperccel a vége előtt Böde-Bíró védett ziccert, 23 másodperc volt hátra, amikor időt kértek a magyarok. A győzelemért lehetett támadni, Simon 5 másodperccel a vége előtt a feső sarokba bombázott (25-24), nyertek a magyarok! (Sport)