Foci-Eb: Spalletti szerint Svájc ellen több kell

Foci-Eb: Spalletti szerint Svájc ellen több kell Kulcsár Péter 2024. 06. 25., k - 09:48 Luciano Spalletti, a címvédő olasz válogatott szövetségi kapitánya dicsérte az utolsó pillanatig küzdő csapatát, arra azonban felhívta a figyelmet, hogy a Svájc elleni nyolcaddöntőben többet kell majd nyújtaniuk a németországi labdarúgó Európa-bajnokságon. Az olaszok hétfőn a 98. percben egyenlítettek Horvátország ellen, ezzel a második helyen zártak a B jelű négyesben és a magyarok csoportjának másodikjával, Svájccal játszanak majd szombaton, Berlinben a nyolc közé jutásért. „A teljesítményünk alapján megérdemelten jutottunk tovább. Ezzel együtt a meccs bizonyos időszakaiban túl puhák voltunk, nem játszottuk a legjobb játékunkat” – fogalmazott Spalletti. „Nem volt könnyű ebből a csoportból továbbjutni. Spanyolország briliáns, Horvátország kiváló. Az első félidőben a minimum elvárást sem hoztuk, de ez azért volt, mert éreztük a nyomást, hogy mennyire fontos is ez a mérkőzés. De úgy látom, hogy ed...