Foci-Eb: Döntetlent hozott a skót–svájci mérkőzés a magyar csoportban

Foci-Eb: Döntetlent hozott a skót–svájci mérkőzés a magyar csoportban Mészáros Richárd 2024. 06. 20., cs - 09:15 A magyar érdekeltségű csoportban 1–1-es döntetlent hozott a skót-svájci mérkőzés a németországi labdarúgó Európa-bajnokság második fordulójában, szerdán. Köln, 42 711 néző, v.: Kruzliak (szlovák) gólszerzők: Schär (13., öngól), illetve Shaqiri (26.) sárga lap: McTominay (51.), McKenna (68.), McGinn (71.), illetve Rodriguez (31.), (Sierro, 86.) Gunn – Ralston, Hendry, Hanley, Tierney (McKenna, 61.), Robertson – McTominay, Gilmour (McLean, 79.), McGregor – McGinn (Christie, 90.) – Adams (Shankland, 91.) Sommer – Schär, Akanji, Rodriguez – Widmer (Stergiou, 86.), Xhaka, Freuler (Sierro, 75.), Shaqiri (Embolo, 60.) – Aebischer, Vargas (Rieder, 75.) – Ndoye (Amdouni, 86.) 13. perc: skót kontra végén Scott McTominay kapta a labdát, lövésébe pedig a hátvéd Fabian Schär tette bele a lábát szerencsétlenül, ezzel öngólt vétett (1–0). 26. perc: a jobb oldali védő, Anthony Ralston ro...