Nagyon nem jött össze, vereséggel rajtoltunk az Eb-n

A gyenge első félidei produkció miatt a magyar labdarúgó-válogatott 3-1-es vereséget szenvedett szombaton a svájci csapattól a németországi Európa-bajnokság A csoportjának kölni mérkőzésén, a nyitófordulóban. Az első félidőben végig fölényben futballozó ellenfél már a 12. percben vezetést szerzett Kwadwo Duah révén, majd közvetlenül a szünet előtt Michel Aebischer pontos lövésével megduplázta az előnyét. Térfélcserét követően Varga Barnabás ugyan a 66. percben szépített fejjel, de a hosszabbításban - egy újabb kapitális védelmi hibát kihasználva - a csereként beálló Breel Embolo lezárta a meccset. A magyarok szerdán a házigazda és a pénteki nyitányon Skóciát 5-1-re legyőző németekkel csapnak össze Stuttgartban. A csoport, 1. forduló:Svájc-Magyarország 3-1 (2-0)----------------------------Köln, RheinEnergie Stadion, 41 676 néző, v.: Slavko Vincic (szlovén) gólszerzők: Duah (12.), Aebischer...