Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Premier League – Sorozatban negyedszer bajnok a Manchester City

Premier League – Sorozatban negyedszer bajnok a Manchester City Mészáros Richárd 2024. 05. 19., v - 19:32 A Manchester City sorozatban negyedszer nyerte meg az angol labdarúgó-bajnokságot, miután a 38., utolsó fordulóban hazai pályán 3–1-re legyőzte a West Ham Unitedet. Josep Guardiola együttese az év játékosának megválasztott Phil Foden távoli bombájával már a második percben megszerezte a vezetést, és az angol válogatott támadó volt az is, aki a 18. percben megnyugtatóvá tette együttese előnyét. A ghánai Mohammed Kudus első félidő végén, akrobatikus mozdulattal szerzett találata után ismét reménykedhettek a bajnoki címért még harcban levő Arsenal – amely szintén győztes meccsel zárt – szurkolói, de a második félidőben Rodri tett arról, hogy ne sokáig bízhassanak a manchesteri pontvesztésben a londoni csapatnál. A lefújás után a manchesteri drukkerek a pályára rohanva ünnepelték kedvenceiket. A legutóbbi hét idényben hatodszor aranyérmes manchesteriek előtt korábban még egyetlen cs...