A KFC nyerte a csallóközi derbit

A KFC nyerte a csallóközi derbit Orosky Tamás 2024. 04. 21., v - 18:44 Komárom/Vágsellye A II. labdarúgóliga 25. fordulójában a komáromiak a 10. helyen tanyázó somorjaiakat fogadták Vágsellyén, és kidolgozott gólhelyzeteik egynegyedével is 2:0-ás győzelmet arattak, A mérkőzés előtt köszöntötték Baráth Györgyöt, a KFC klubelnökét, aki a héten töltötte be nyolcvanadik életévét. A Duna partiak óvatosan kezdték a bajnokit, de a győzni akarás érződött a játékukon a meccs végéig. Amikor a vendégek megszerezték a labdát, azonnal a nyomukba eredtek, hogy megelőzzék a befejezést, és végig aktívabbak voltak az ellenfélnél. A 12. percben a jobb oldalon Ožvolda futott fel és remekül szöktette Voleskýt, aki lépésből lőtt, de Horváth, a vendégek kapusa útját állta éles lövésének. Két perccel később Leginus veszélyeztette Dlubáč kapuját a másik oldalon. Tíz perccel később Voleský húzott el a bal oldalon, laposan belőtte a labdát középre, de Turčák gólhelyzetben 12 méterről gyatrán találta el a la...