Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Ez sosem hangzik rosszul: a pécsi kosaraslányok legyőzték a soproniakat!

Az NKA Universitas Pécs számára nagyon fontos volt a Sopron elleni bajnoki, hiszen győzelem esetén még van remény arra, hogy az alapszakaszt a legjobb négy között zárják a lányok. Ennek megfelelően nagyon készültek erre a meccsre, s nagy lendülettel és energiával vetették magukat a küzdelembe. Az első negyed egy részében még vezettek a vendégek, a végén azonban 25-22-t mutatott az eredményjelző, mert Smailbegovic bevágott egy triplát. A folytatásban hatalmas csata zajlott a pályán, egyik csapat sem tudott elhúzni a másiktól, de jó volt látni, hogy a nagyszünetben azért a pécsi lányoknál volt az előny (42-38). A harmadik negyedben már tíz pont is volt a különbség, amikor Peyton Williams a helyére tett egy közelit, 52-42 állt az eredményjelzőn. A pécsi szurkolók nagyon élvezték, amit látnak, persze mindenki tisztában volt vele, hogy még messze nincs vége a meccsnek! Nem is volt! A vendégekben volt annyi erő, hogy visszakapaszkodjanak, olyannyira, hogy a 34. percben, 54-54-es állásnál ...