Néhány centin múlt, hogy a pécsi Csoboth Kevin nem góllal mutatkozott be

Egyértelmű: a magyar válogatott az utóbbi néhány évben nyújtott teljesítményével kivívta a szurkolók bizalmát, szeretetét, ennek tudható be, hogy egy Észtország elleni sima felkészülési mérkőzésen 41 ezren voltak a Puskás Aréna lelátóján – csodálatos volt a hangulat. Maga a mérkőzés ugyan nem volt szemkápráztató, de ne is most játsszanak gyönyörűen Szoboszlai Dominikék, hanem majd hétfőn, a bolgárok elleni Európa-bajnoki selejtezőn! Persze fanyalgásra semmi okunk nem volt, ugyanis voltak szép megoldások, helyzetek, nem mellesleg Marco Rossi szövetségi kapitány ötvenedik mérkőzésén a győzelem is összejött. A 37. percben Bolla Bendegúz a bal felsőbe vágta a labdát, ám a VAR közbeszólt, les miatt érvénytelenítették a gólt, nem sokkal később azonban nem volt pardon. A mindent eldöntő egy találat Ádám Martin nevéhez fűződik, aki a 41. percben belebólintott Kalmár Zsolt 18 méterről eleresztett lövésébe, a labda pedig így a jobb alsó sarokban kötött ki (1-0). A robosztus támadónk az első t...