Régiófoci: a gelleiek megtalálták a góllövő cipőt

Régiófoci: a gelleiek megtalálták a góllövő cipőt Lencsés Zoltán 2022. 05. 26., cs - 15:56 2022. május 26., csütörtök - 17:15 Sport Friss ikon Off Törzs A gellei és a szapi csapat eléggé hullámzó teljesítményt nyújt a bajnokságban, képesek az egyik héten bravúrgyőzelmet aratni, a másik héten pedig belefutni egy nagyarányú vereségbe. A szezon vége felé közeledve elmondható, hogy a hazaiak fiatalokra épülő csapata nagyon jó focit játszik, de a gólok valahogy nem jöttek eddig, és emiatt rengeteg pontot hullajtottak el. Úgy tűnik, vasárnap reggel „vért” ittak a gelleiek, mert az egész mérkőzésen folyamatosan tüzeltek szinte minden szögből. Viszont az ellenfélnek is akadt jó pár gólszerzési lehetősége, így igazán remek szórakozást nyújtott a mérkőzés. Már az első 10 perc irama jelezte, ezen a meccsen nem maradunk gól nélkül, hiszen mindkét csapat támadólag lépett fel. A 14. percben aztán felállva tapsolhatott a hazai publikum: Puha Imre egy kipattanó labdát kapásból zúdított a jobb felső...