Német–magyar – Rossi: a második félidőben eltűntünk a pályáról

Német–magyar – Rossi: a második félidőben eltűntünk a pályáról Mészáros Richárd 2024. 09. 08., v - 08:38 Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya szerint a németektől elszenvedett szombati 5–0-s vereség során a csapat az első félidőben elfogadható teljesítményt nyújtott, a másodikban viszont „eltűnt a pályáról". A Nemzetek Ligája A divíziójának első fordulós düsseldorfi meccsén a félidőben egygólos előnyben lévő vendéglátók a szünet után további négy gólt szerezve győztek kiütéssel, az olasz szakember szerint azonban ennek nem taktikai okai voltak. „A második félidő miatt szégyellnünk kell magunkat. Nehéz megmondani, hogy pontosan mi történt, mert az első félidőben olykor jól csináltuk, amit elterveztünk, de persze ott is hibáztunk két-három alkalommal, és ezekből a németeknek voltak is helyzeteik” – nyilatkozta a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón Rossi. A szövetségi kapitány hozzátette, a szünet után a magyarok nagyon sok labdát adtak el, a párharcok többségét...