Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Még erősítene a KFC keretén Radványi Miklós

Még erősítene a KFC keretén Radványi Miklós Elek Zoltán 2024. 09. 01., v - 19:47 A labdarúgó Niké Liga 6. fordulójában aranyosmaróti ideiglenes otthonában szenvedett 3:1-es vereséget a komáromi KFC az MFK Zemplín Michalovce csapatától. A komáromiak a második félidő alapján megérdemeltek volna egy pontot, de az elsőben nem tudtak felnőni az ellenfelükhöz. „Természetesen csalódottak vagyunk. Az első félidőt odaajándékoztuk az ellenfélnek, kevés volt a mozgás a részünkről, elvesztettük a párharcokat. Az ellenfél kidolgozott egy helyzetet, amiből gólt is szereztek. Elemeznünk kell, hogy pontosan mi volt a hiba, de elég sok problémát láttam. A második játékrészt nagyon jól kezdtük, két-három perc után volt egy nagy helyzetünk. Nem engedhetjük meg, hogy egy-két méterre van a kaputól a labda, ott van három játékosom is, és senki nem tudja belőni a hálóba. Utána jött a gól, ami les miatt nem volt érvényes. Ez kicsit megfékezett minket, bár így is megvoltak a helyzeteink. Többször elmondtam ...