Most nem győztek, de még mindig veretlenek a szentlőrinci fiúk!

Futballra nem igazán volt vasárnap alkalmas az idő, hiszen pokoli hőség volt. Még egy kis sétálásba is beleizzadt az ember, futni, futballozni azonban valószínűleg keveseknek lett volna kedve – de a csapatoknak nem volt választási lehetőségük. A fordulót a tabella éléről kezdő Szentlőrinc hazai pályán játszott, a jelentős másodosztályú rutinnal felvértezett Csákvárt fogadta. Ennek megfelelően nem is volt ez egy egyszerű mérkőzés, sőt! Miután mindkét csapat nagyon szervezetten futballozott, az első félidőben nem is nagyon voltak helyzetek, szurkolói szemmel nem is volt különösebben élvezetes ez a negyvenöt perc. A folytatás azonban jobban sikerült, olyannyira, hogy Hajdú Roland a 61. percben akkora gólt lőtt, amekkorát mindig öröm nézni: a labda nagy erővel a bal felsőbe vágódott (1-0). Nagyon úgy tűnt, hogy a szentlőrinciek megszerzik a negyedik győzelmüket, de jött egy védelmi hiba, ami elég volt ahhoz, hogy a vendégek egyenlítesenek. A végeredmény 1-1 lett, ami azt jelenti, hogy a...