Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Gulyás Michelle olimpiai bajnok a stúdióban: Életemben először van bennem elégedettség

Minden sportolónak az az álma, hogy egyszer olimpián vehessen részt – mondták egyöntetűen a Reggeliben olimpikon öttusázóink. Gulyás Michelle vasárnapi aranyérmével zárult az olimpia. A 23 éves sportoló fantasztikus eredménnyel, új világcsúcsot felállítva szakította át elsőként a célszalagot, és szerezte meg Magyarország számára a 19. érmet, ezen belül a hatodik aranyat. A negyedik helyen befutó Guzi Blanka már tud pozitívan nézni erre a helyezésre. A lövészettel kombinált futást nála gyorsabban senki sem tudta véghez vinni eddig a világon, így zárkózott fel a 13. helyről. Mindkét öttusázónak hatalmas élmény volt, hogy tizenötezren követték őket Párizsban. A fenti videóból az is kiderül, mik voltak a legnehezebb pillanatok a versenyen, mivel töltik majd pihenőidejüket, és hogyan készülnek a következő, Los Angeles-i olimpiára.