Ez igen! Gulyás Michelle aranyérmével zárult számunkra a párizsi olimpia!

Gulyás Michelle szenzációsan versenyzett, a célszalagot már sírva szakította át, az eredménye pedig új világcsúcs! Utoljára húsz évvel ezelőtt, 2004-ben lett olimpiai bajnok magyar öttusázó, akkor Vörös Zsuzsanna győzött. Gulyás Michelle a magyar küldöttség 19. érmét szerezte a párizsi ötkarikás játékokon. – A lovaglás után lekerült rólam egy teher, próbáltam élvezni a versenyt. Nyilván a lézerrun előtt érzi mindenki a legjobban a feszültséget, mert ott már azért látjuk, hogy ki hogy indul, hány másodperccel egymás mögött, de próbáltam ezt kizárni, nem is néztem meg, ki hogy indul körülöttem – nyilatkozta az MTI-nek Gulyás, aki hozzátette, az utolsó lövészet után érezte, hogy meglesz az aranyérem. – Azt mondtam magamnak, most már tökmindegy, hogy mi történik, ha bele is halok és letörik két lábam, vagy lefújja a szél a másik karomat, akkor is valahogy beküzdöm magamat. A párizsi olimpia küzdelmei a női kosárlabdázók fináléjával zárultak, óriási csatában az Egyesült Államok lett a ba...