Nem bírnak a magyarok a világklasszis teljesítményt nyújtó amerikai kapussal

2. negyed: a második ráúszásnál is az amerikaiak hozták el a labdát, Bowen emberelőnyből a kapu mellé lőtt. Zalánki lőtt, Weinberg nagyot védett, a magyaroknál maradt a labda, Vámos próbálkozott, de megint védett az amerikai kapus. Vámos ismételhetett, Weinbergről a kapufára pattant a labda. Hooper pattintásos lövése ment fölé, gyors lefordulás után Manhercz lövését ütötte a kapu mellé Weinberg. Vámos lőtt messziről, megint az amerikai kapus hárított, akinek egészen elképesztő, 80 százalékos a védései hatékonysága a második felvonás 4. percében. Cupido két védő között lőtt a magyar kapuba (2-4). Hárai kapott jó bejátszást centerben, de hárman vették körül, így nem tudott kapura lőni. Lefordultak a magyarok, Zalánki passza után Nagy lövését blokkolták a védők. Hooper bmbázott a kapufára 2:50-nel a dudaszó előtt. Manhercz 7 méterről lőtt a jobb felső sarokba (3-4), hat perc elteltével szereztek ismét gólt a magyarok. Az amerikai szerb szövetségi kapitánya, a korábbi kiváló pólós, Deja...