Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

- Egy gólra feljöttek a magyarok, még bármi lehet

26-30. perc: Vámos lőtt szép gólt a balátlövő helyéről (13-15). Carlson lövését nem tudta védeni Böde-Bíró (13-16), a középkezdés után lerohanásból Simon szerzett gólt (14-16). Hansson lövését védte Böde-Bíró 3 perccel a félidő vége előtt. Győri-Lukács lövését blokkolták, Vámos viszont betörésből betalált két perccel a dudaszó előtt (15-16). Simon szerzett labdát, amikor 54 másodperc volt hátra, de a lövését védte Bundsen. Roberts lőtt fél perccel a vége előtt, de Böde-Bíró a helyén volt. Az első játékrész egygólos svéd vezetéssel zárult. A játékrész közepén volt egy magyar hullámvölgy, ekkor négy góllal elhúzott az ellenfél, de a félidő végére sikerült szorossá tenni a meccset. (Sport,női kézilabda,párizsi olimpia 2024)