Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A pécsi triatlonista, Bicsák Bence a tizenhatodik helyen végzett az olimpián

Lehmann Csongor a 11., Bicsák Bence pedig a 16. helyen végzett a férfi triatlonosok párizsi olimpiai versenyében. A Szajna vízminősége miatt keddről szerdára halasztott futamon a két magyar a 1,5 kilométeres úszás után a középmezőnyben jött ki a vízből. A 40 kilométeres kerékpározás során összeért a mezőny bő első fele, benne a két magyarral. A 10 kilométeres futás elején Lehmann második volt, de visszacsúszott, Bicsák pedig a nagy csoport végéről előrébb lépett. Lehmann az úszás során sárga lapot kapott pályatévesztés miatt, ami miatt ki kellett állnia 15 másodpercre, ezt a futás során tette meg. Győzött nagy hajrával a három éve ezüstérmes brit Alex Yee, másodikként ért célba a Tokióban bronzérmes új-zélandi Hayden Wilde, a harmadik helyen pedig a francia Léo Bergére végzett.Képünkön: Lehmann Csongor (j) és Bicsák Bence a célban a férfi triatlonosok versenyében a 2024-es párizsi nyári...