Ezeknek a magyar triatlonosoknak van esélye az éremre az olimpián

Íme három triatlonos, akik pontszerző és éremesélyes helyekre pályáznak, és erre minden esélyük meg is van. Kuttor-Bragmayer Zsanett nevéhez fűződik a legjobb magyar női helyezés az ötkarikás játékokon: a Japán fővárosban 12. lett. Ezt szeretné megugrani Párizsban. Bicsák Bence az elmúlt 3 évben sok nehézséggel küzdött, lesérült, edzőt váltott, és elköltözött Magyarországról. Ő is másodszorra indul a világversenyen: 4 éve 7. helyezést ért el, ami a sportágban minden idők legjobb magyar olimpiai helyezése eddig. Lehmann Csongornak ez lesz az első olimpiája. 16 éves volt, amikor junior kategóriában az Európa-bajnokságon dobogóra állhatott. Mindhárman hetente legalább 30 órát edzenek, az úszás, a kerékpározás és a futás mellett erősítő és kondicionáló edzéseik is vannak. És ott vannak még az atléták és a kerékpárosok – a Fókuszban mutatjuk, ki mindenkinek szurkolhatunk még az olimpián.