Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Párizs 2024 – Vereséggel kezdett a férfi kézilabda-válogatott

Párizs 2024 – Vereséggel kezdett a férfi kézilabda-válogatott Kulcsár Péter 2024. 07. 27., szo - 12:36 A magyar válogatott 35-32-re kikapott az Afrika-bajnok Egyiptomtól a párizsi olimpia férfi kézilabdatornájának első fordulójában. Chema Rodríguez szövetségi kapitány együttese beragadt a rajtnál, az egyiptomiak gyorsan elhúztak, a félidő derekán már hét góllal vezettek, és 19-15-ös előnnyel mehettek a pihenőre. A 43. percben ugyan sikerült egyenlíteni, de innentől ismét az észak-afrikai válogatott volt eredményesebb és megérdemelten nyert 35-32-re. A magyar csapat hétfőn Argentína, szerdán Norvégia, pénteken Dánia, vasárnap pedig Franciaország ellen lép pályára. A két hatos csoportból az első négy-négy jut a negyeddöntőbe.