Hatalmas pofont kapott a DAC Azerbajdzsánban

Hatalmas pofont kapott a DAC Azerbajdzsánban Lencsés Zoltán 2024. 07. 25., cs - 20:30 Katasztrofális produkcióval rukkolt elő a DAC labdarúgócsapata Azerbajdzsánban. A dunaszerdahelyiek 4:0-ra kikaptak a Zira vendégeként a Konferencialiga selejtezőjében. Támadó szellemű csapatot küldött pályára Xisco Munoz, a DAC vezetőedzője Azerbajdzsánban, Redzic és Trusa mellett Ramadan is a kezdőben találta magát. A sárga-kékek két ízben is veszélyeztettek az első tíz perc során, Dimun alig maradt le egy remek labdára, aztán viszont a hazaiak fociztak jobban, a 29. percben pedig megszerezték a vezetést. A bekapott gól miatt több DAC-játékosnak sem lehet tiszta a lelkiismerete: Andzouanát átjátszották, Popovics középre ütötte a lövést, majd Kacsaraba és Brunetti sem tudott tisztázni. Alig eszméltek fel a vendégek, a Zira már kettővel vezetett: Martins Junior egy ellentámadás végén, balról befelé cselezve lőtt a hálóba. 2:0-s hátrányban sem találta önmagát a DAC, amely fásult, ötlettelen csapat b...