II. liga: Döntetlenezett az STK, a komáromiak növelték előnyüket

II. liga: Döntetlenezett az STK, a komáromiak növelték előnyüket Lencsés Zoltán 2024. 04. 24., sze - 18:46 A MonacoBet II. fociliga 26. fordulójában a somorjai STK 1:1-es döntetlent ért el a zsolnaiak B csapata ellen. Somorján egész nap szakadt az eső, de ennek ellenére remekül előkészített pályán léptek pályára a csapatok. A hazaiaknál hátsérülés miatt hiányzott Angyal Botond, a kapuban a brazil Filipe kapott lehetőséget, aki ma ismét szórakoztatta a hazai közönséget védéseivel, hidegrázós cseleivel és technikai parádéival. A zsolnaiak, akiknél több olyan játékos is pályára lépett, akik nemrég még az Ifjúsági Bajnokok Ligájában szerepeltek a Borussia Dortmund ellen, egy kavarodás után Lukáš Prokop révén már a harmadik percben megszerezték a vezetést. A hazaiak tiltakoztak, mivel szerintük a vendégek játékosa kézzel ért a labdához. Nemsokára Filipe nagyot védett, Vuk Atanesijevics maga vezette a labdát a somorjai portásra, de a brazil hálóőr résen volt. A másik oldalon a születésnap...

Ungváry Zsolt: Üdvözlégy, Caesar!