Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Ez nem piskóta, fiúk: a Kozármisleny legyőzte az ETO-t is!

Nagyon nehéz meccs várt a kozármislenyi futballistákra, hiszen a nagy tradíciókkal rendelkező, nem mellesleg jelenleg is roppant erős kerettel bíró ETO FC Győrt fogadták. A bajnoki esélyese a vendégcsapat volt, legalább is az oddsmesterek szerint, más kérdés, hogy a baranyai szurkolók azért tisztában voltak vele, hogy Aczél Zoltán együttese bármire képes lehet! Jól gondolták! Az első félidőt nagyon jól kezdték a hazaiak, akik egy gyors támadás végén hamar vezetést szereztek: Daru Bence talált közelről a kapuba (1-0). A folytatásban is a mislenyiekről szólt a meccs, akik növelhették volna előnyüket, ám a győri kapus, Ruisz jobb napot fogott ki, mint csapatának mezőnyjátékosai. A második félidőben is roppant keveset mutattak a vendégek támadásban, szurkolóik számára biztosan óriási csalódás volt ez a mérkőzés, gyakorlatilag abszolút nem volt benne a levegőben, hogy egyenlítenek és pontot szereznek. A házigazdák sem mutattak már ekkor annyit, mint az első játékrészben, de nem is kellet...