A Kozármisleny a DVTK-t is majdnem megfricskázta

A baranyai szurkolók a leginkább a megtáltosodott Kozármisleny mérkőzését várták, amely a bajnoki címre hajtó DVTK-t fogadta. A Márton Gábor irányította kék-fehérek most is közel voltak a bravúrhoz, ugyanis hiába vezettek kétszer is a vendégek, mindkétszer egyenlíteni tudtak. A Diósgyőr azonban nem hagyta annyiban, a 90. percben újabb gólt szerzett, erre pedig már nem érkezett válasz, így 2-3 lett a végeredmény – nagy kár érte. A Szentlőrinc szintén hazai pályán játszott, és a középmezőnyös Siófok ellen reális esély volt a győzelemre. Amikor az első félidő vége felé közeledve büntetőhöz jutottak a házigazdák, nagyon úgy tűnt, hogy meg is lesz a várva várt siker – csak éppen kimaradt a tizenegyes. A harmadik meccsen a harmadik… Ez pedig nagyon sokba került: a Balaton-partiak a szünetig két gólt is berámoltak, majd a második félidőben háromra növelték előnyüket, s bár Grumics révén szépített a Szentlőrinc, a pontszerzésre már nem volt semmi esélye (1-3). A tavasszal az őszi önmagát ke...