Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A Kozármisleny megint győzött, a PMFC pedig ismét kikapott

Még mindig kellően sok van vissza az NB II-es bajnokságból ahhoz, hogy nagyot változzon egy-egy csapat helyzete. A HR-Rent Kozármisleny pedig próbál élni a lehetőséggel: bár néhány fordulóval ezelőtt sokan biztos kiesőnek tartották, most egymás után nyert két meccset, s ezzel máris felküzdötte magát osztályozót érő pozícióba! Márton Gábor együttese a Budafok elleni hazai siker után ma délután Mosonmagyaróváron szerezte meg a három pontot. Az első félidőben Bartha László révén csak kapufáig jutottak a vendégek, s ezt követően nagyon úgy tűnt, hogy döntetlennel zárul a mérkőzés, ám a 91. percben jött a csattanó: Gránicz Patrik lőtt higgadtan a hazai kapuba, eldöntve ezzel a meccset (0-1). A PMFC tavasszal még nyeretlen volt hazai pályán, így aztán mindenki abban bízott, hogy a Tiszakécske elleni meccsen megtörik a jég, és végre győznek a piros-feketék. Sajnos nem így történt. Weitner Ádám együttese mintha meg lenne átkozva 2023-ban: nem sok minden sikerül neki! Az első félidőben több ...