Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Vereséggel kezdte az Eb-t a magyar labdarúgó-válogatott

Vereséggel kezdte az Eb-t a magyar labdarúgó-válogatott Hegedűs Norbert 2021. 06. 15., k - 20:08 2021. június 15., kedd - 20:08 Sport Friss ikon On Törzs Az ötödik percben az első nagy lehetőség a portugálok előtt adódott. Diogo Jota kapott remek labdát, addig forgolódott még eljutott lövésig, de Gulácsi nagyot védett. Ronaldo toporzékolt kicsit, amiért nem passzolta neki Jota a labdát. A másik oldalon Sallai Roland tűnt el gyanús körülmények között a védők mellett, de Cünet Cakír sípja néma maradt. Sallai és a 38 éves Pepe össze is szólalkoztak kicsit. A 18. percben Cristiano Ronaldo ugrott ki Orbánék mögül, próbálta elpöckölni Gulácsi mellett, de a magyar kapus lábbal védett, ráadásul les is volt. Az első játékrész első felében mezőnyfölényben voltak a portugálok, próbáltak helyzetet kialakítani, azonban a Willi Orbán és a Szalai Attila vezette magyar védelem néhány megingást leszámítva rendkívül jól zárt. Az azért tisztán látszott, hogy a magyar válogatott erejét leginkább a véde...