Ez igen! Vasas-verés Kozármislenyben, szentlőrinci pontrablás a fővárosban!

Emlékezetes mérkőzést láthattak a szurkolók Kozármislenyben, akik ott voltak, tuti sokáig fognak még beszélni a Vasas elleni meccsről. A fővárosiak ugyan papíron jobbak, többre hivatottak, hiszen fel szeretnének jutni, de sosem az számít, papíron ki milyen, hanem ez, hogy mi történik a pályán. Ott pedig nagy dolgok történtek! Bár a vendégek szereztek vezetést a mérkőzés elején, a mislenyiek ettől nem omlottak össze – jól tették, elvégre volt még vissza több mint nyolcvan perc. Az első félidő hajrájában jött is a menetrendszerű Kirchner-gól, sőt, a támadó ezen a napon ihletett formában volt, a szünet után még kettőt bevágott, amihez Barkóczi is hozzátette a magáét, ezzel pedig már nem tudott mit kezdeni a Vasas. A végeredmény 4-2 lett a Pinezits Máté vezette kozármislenyiek javára, akik ennek a győzelemnek köszönhetően felléptek a tabella negyedik helyére. A másik baranyai csapat, a Szentlőrinc nem léphetett feljebb, mert a tabella éléről várta az ötödik fordulót, és ott is maradt a ...