Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Összeszedett magyar védekezés, gyenge támadójáték

1. negyed: a ráúszásnál a amerikaiak hozták el a labdát, az első támadásból nem szereztek gólt, de a magyar akció is gól nélkül zárult egy pontatlan bejátszás következtében. Emberelőnyből szerzett vezetést az amerikai együttes, Hooper lövése után a felső lécről vágódott a hálóba a labda (0-1). Manchercz próbálkozott váratlan lövéssel a bal szélről, de Weinberg odaért a rövid sarokhoz. A következő magyar támadásnál Zalánki egyenlített létszámfölényes helyzetből, a 3. percben (1-1). Vogel védte Chase Williams Dodd közeli lövését, a labda visszapattant az amerikai játékos elé, aki másodszor nem hibázott (1-2). Irving állt szemben Vogellel, az amerikai játékos ejtéssel próbálkozott, de a magyar kapus hárított. (Sport,férfi vízilabda,párizsi olimpia 2024)