Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Foci-Eb: Továbbjutott a szlovák válogatott

Foci-Eb: Továbbjutott a szlovák válogatott Elek Zoltán 2024. 06. 26., sze - 19:58 Az Európa-bajnokság legkiegyenlítettebb csoportjában az utolsó forduló sem hozta el a pontbéli különbséget a csapatok között. A szlovák válogatott a Románia elleni döntetlennel jutott be a legjobb tizenhat közé. A frankfurti mrékőzés jó hangulatban kezdődött. A román drukkerek néhány füstbombát is be tudtak csempészni a stadionba és a kezdéskor be is gyújották őket. Az első percekben a szlovák válogatott pontrúgások után próbált veszélyeztetni, de elmaradtak a pontos befejezések. Románia a 11. percben került először helyzetbe, de Dúbravka szépen védte Ratiu lövését. Bár mindkét csapat próbált zártan védekezni, negyedórát követően nem volt érzékelhető, hogy kiegyeztek volna egy mindkét fél számára kedvező döntetlenben. A 22. percben Haraslín élesen középre lőtt szabadrúgása elment Hancko, Škriniar, Kucka és a kapu előtt is. Nem sok hiányzott a szlovák gólhoz, két perccel később pedig meg is született. K...