Radványi Miklós: „Tavasszal mindenki minket szeretett volna legyőzni”

Radványi Miklós: „Tavasszal mindenki minket szeretett volna legyőzni” Elek Zoltán 2024. 05. 09., cs - 13:34 A II. labdarúgóligában szereplő komáromi KFC történelme során először vívta ki az élvonalbeli tagságot. A lila-fehérek vezetőedzőjét, másodedzőjét, klubelnökét és sportigazgatóját a Tőkeretebesen elért, sorsdöntő 3:1-es győzelem után kérdeztük. „Tudtuk, hogy nem lesz egyszerű, hiszen a Trebišov a Prešov ellen is megmutatta, hogy jó csapat. Ma is kompaktan, jól játszottak. Azt mondtam a játékosoknak, hogy nem kell a meccset már a 10. percben eldönteni, van rá időnk a végéig. Örülök, hogy már az első félidőben sikerült betalálnunk. Amikor berúgtuk a másodikat, már tudtam, hogy meglesz, nem az a csapat vagyunk ugyanis, amely túl sok gólt szokott kapni – értékelt a meccs után Radványi Miklós, aki még a nyilatkozatok előtt egy kanna vizet kapott a nyakába a játékosaitól, de így is örömmel állt az újságírók rendelkezésére. – A srácok már reggel játszani akartak. Vissza kellett fogni...