A Honvéd elkalapálta a PMFC-t, nyert a Kozármisleny és a Szentlőrinc

A Budapest Honvéd ugyan már messze nem olyan, mint korábban, inkább árnyéka önmagának, de a PMFC ezúttal nem tudta vele felvenni a versenyt. A Bozsik Arénában lejátszott mérkőzés eléggé egyoldalú volt, a házigazdák az első és a második félidőben is lőttek 2-2 gólt, s végül 4-0-ra győztek. Pécsi szempontból csupán az volt örömteli a 29. forduló során, hogy a Siófok hazai pályán 1-0-ra nyert a BVSC ellen, így Mátyus János együttese veresége ellenére sem csúszott vissza kieső helyre. Budapest Honvéd–PMFC 4-0 (2-0) Labdarúgó-NB II., 29. forduló. Budapest, Bozsik Aréna, 2098 néző. Vezette: Lovas László (Szécsényi István, Nagy Viktor). Bp. Honvéd: Dúzs – Kovács N. (Kulbacsuk, 77.), Pekár (Kálnoki-Kis, 72.), Szabó A., Benczenleitner (Eördögh, 77.) – Adorján – Krajcsovics, Keresztes (Bocskay, 77.), Lőrinczy, Kerezsi (Kundrák, 83.) – Bobál G. Vezetőedző: Csertői Aurél. PMFC: Helesfay – Miknyóczki, Rácz L. (Szekszárdi, 69.), Pejovics, Hadaró – Szabó M. (Gera Z., a szünetben), Terbe, Hudák, Ma...