Jól szerepeltek a Békéscsabai Atlétikai Club sportolói

Jól szerepeltek a Kopp Békéscsabai Atlétikai Club sportolói az elmúlt két hétben rendezett versenyeken. Urbanikné Rosza Mária edzőként, az U20-as lányok 10km-es gyaloglására pedig Kovács Alexandra kapott meghívást Podebrádba. A bátran versenyző Alexandra 50:42-vel a 12. lett, Erdős Judit 51:50-nel közvetlenül mögötte, a 13. helyen ért célba, így az általuk alkotta csapat a válogatott viadal nemzeteinek csapatversenyében a 4. helyet szerezte meg az április 6-án megrendezett viadalon. A gyaloglás következő nagy megmérettetése április 21-én Antalyában, a Gyalogló Csapat VB, ahol az utánpótlás korosztályban Kovács Alexandra is válogatott edzője pedig újra csapatedzőként utazik. Április 14-én Kolozsváron nagyszabású futóversenyt rendeztek, ahova meghívást […] A Jól szerepeltek a Békéscsabai Atlétikai Club sportolói nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.